[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » (¯`·._.·[ Türkçe Rap ]·._.·´¯) » UnderGraund » U.L.a.Ş - NÜANS (Full Albüm)
U.L.a.Ş - NÜANS (Full Albüm)
EuphRaTesTarih: Çarşamba, 2008-12-24, 8:24 PM | Mesaj # 1
Rap Benim KaLbim > Admin
Grubu: Administratör
Rep: 0
Durum: OffLine
[center][/center]

Yeni karakterler, yeni hikayeler, yeni acı ama gerçek, komik ama ironik betimlemeler, tespitler.Yani özetle yine, yeniden, yepyeni U.L.a.Ş Albümü, 2008'in hemen başlarında çıkardığı Underollü albüm ile U.L.a.Ş ve Peek Pro. farkını gözler önüne seren U.L.a.Ş bu kez farkı albümün adına taşıyor. Bu kez 2008'in sonlarına doğru çıkardığı "NÜANS" ile 1 sene içine 2. önemli ve kült albüm sığdırıyor. "NÜANS" yine bir Peak Müzik prodüksiyonu, Yuken, Oğuzhan Hazar ARTIŞ, Faruk UYAN, Mehmet Emin BAYRAKTAR ve tabi ki U.L.a.Ş 'tan oluşan bu müzik birlikteliğinin yeni ürünü "NÜANS"TA U.L.a.Ş'a düetleri ile Emre Barabsel ve Pit10 eşlik ediyor.Ayrıca Peak Pro. bünyesinde yer alan Yuken'de yine kendi bestesinde bu kez sadece müziğiyle değil vokaliylede U.L.a.Ş 'a eşlik ediyor.Albümün tüm kayıt, aranje, miks, düzenleme, mastering işlemleri Peak Music Production'a ait. Ve karşınızda yeni öyküler, hikayeler, kurgular, karakterler, NÜANS ve yeniden U.L.a.Ş.
Keyifli dinlemeler...

"U.l.a.ş - Nüans" - Tracklist:

01- Onlar Öyle İstedi
02- 8F'den Ozi
03- Dostum Benim B.A.N.
04- Tükendik Netekim
05- Güneşe Akın Başlayacak
06- Seni Affetmem
07- 17 Yaşım feat. Yuken
08- Öagh Hain feat. Emre Baransel
09- Akıllı Adamdır Benim Babam! (Mark.A Biyografi)
10- Mark.A
11- Ver Kondom
12- Behçet'in Öyküsü (Remiks)
13- '96 feat. Pit10 (Remix)
Bonus. Ben Sizin Farkınızdayım

U.L.a.Ş - NüanS FuLL ALbüm İndir..

İmza KaLem iLe AtıLır :)

Forum » (¯`·._.·[ Türkçe Rap ]·._.·´¯) » UnderGraund » U.L.a.Ş - NÜANS (Full Albüm)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: